România ucraineană / Українська Румунія

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » România ucraineană / Українська Румунія » Educaţie » Programozási és adatelemzési képzés Magyarországon


Programozási és adatelemzési képzés Magyarországon

Posts 1 to 2 of 2

1

Jó napot Budapestre költözést tervezek és olyan helyet keresek, ahol magas színvonalú programozási és adatelemzési képzést kaphatok. Szeretnék megtanulni Pythont, megtanulni az adatbázisokkal való munkát és elsajátítani a gépi tanulást. Kívánatos, hogy sok gyakorlás legyen. Ajánljon jó kurzusokat a további informatikai munkavállaláshoz.

0

2

Helló! Kérésére mindenképpen azt tanácsolom, hogy vegye fel a kapcsolatot a Robot_dreams online iskolával. Gyakorlatorientált kurzusok széles skáláját kínálják programozásról, adatelemzésről és gépi tanulásról. Elvégeztem ott néhány tanfolyamot, és sok releváns gyakorlati készségre tettem szert - valós esetek, projektek, laboratóriumi elemzések. Ennek köszönhetően a képzés után azonnal jó elhelyezkedhettem informatikában. Az oktatók nagyon tapasztaltak és sokat gyakorolnak. Szerintem a https://robotdreams.hu/ pont erre van szüksége. Ajánlom!

0


You are here » România ucraineană / Українська Румунія » Educaţie » Programozási és adatelemzési képzés Magyarországon