România ucraineană / Українська Румунія

User info

Welcome, Guest! Please login or register.



Marketing

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Pár hónapja kezdtem saját vállalkozásba, és most próbálom minden létező szabadidőmben kiokosítni magamat marketing téren. Nyilván ez youtube alapon nem túl hatékony eddig, szóval úgy döntöttem nincs mese, be kellene iratkoznom egy rendes kurzusra. A probléma ott van, hogy gőzöm nincs hova. Nekem mindenképp csak online lenne jó, de azért az meg fontos lenne, hogy tudjak kérdezni is az oktatótól ha már kifizetem a tandíjat. Tudom ez így elég specifikus, de esetleg ismertek megbízható online sulit, vagy ez így túl szép, hogy igaz legyen?

0

2

Ez egyáltalán nem extra, csomó online suli van, ahol élőben mennek az órák és lehet kérdezni is. Viszont számíts rá, hogy nem két fillér egy marketingkurzus. A legjobb szerintem, ha több helyen is érdeklődsz, és mielőtt bárhova jelentkeznél győződj meg róla, hogy arról a témáról szó lesz-e, ami a legjobban foglalkoztat (hidd, el tapasztalat). A munkahelyem miatt ismerek egy ilyen sulit, ez a Laba, náluk van egy halom üzleti képzés és marketing meg PR is, tőlünk többen mentek oda de főleg Excel kurzusokra. Mindenki nagyon meg volt elégedve az oktatóikkal is meg a tananyaggal is, hátha a marketing területén is remekelnek. Itt találod az oldalukat: https://l-a-b-a.hu/lecture/marketing-es-pr

0