România ucraineană / Українська Румунія

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » România ucraineană / Українська Румунія » Comunicare » Știe cineva vreun curs în zona asta în România?


Știe cineva vreun curs în zona asta în România?

Posts 1 to 2 of 2

1

Salutări. Sunt interesată de mult timp de arta contemporană și aș vrea să îmi aprofundez cunoștințele. Știe cineva vreun curs în zona asta în România? Sunt interesat de ceva de genul tehnici experimentale în pictură sau poate instalații. Caut ceva neconvențional și inspirațional.

0

2

Bună. Sincer, nu știu prea multe despre arta contemporană, dar recent am auzit întâmplător doi prieteni vorbind despre o platformă online într-o galerie. Cred că au menționat site-ul SKVOT. Am și un link către pagina lor de cursuri: https://skvot.ro/course. Nu m-am uitat personal în programele lor, așa că nu pot spune nimic concret despre conținutul sau calitatea cursurilor. Poate ar trebui să te uiți prin catalogul lor. Poate vei găsi acolo ceva neobișnuit care te va interesa. Îmi pare rău că nu îți pot oferi informații mai detaliate.

0


You are here » România ucraineană / Українська Румунія » Comunicare » Știe cineva vreun curs în zona asta în România?